555000560

kalkulator kredytu hipotecznego!

sprawdź w 3 krokach, jaka może być Twoja rata

Kalkulator prezentuje ratę dla oferty promocyjnej z marżą w wysokości 1,59% oraz prowizją 2%. Wyliczenia kalkulatora mają charakter szacunkowy i nie stanowią oferty kredytowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Przykładowe warunki oferty, dla której dostępna jest marża 1,99%:

Osoby otrzymujące łącznie co najmniej dwa dochody zaakceptowane przez Bank z LTV ≤ 60% ze stosunkiem sumy obciążeń finansowych do sumy dochodów netto Klientów poniżej 40%, pod warunkiem założenia konta Active lub Prestige i przelewania co miesiąc środków z wynagrodzenia lub min. 70% dochodu kredytobiorcy uzyskującego najwyższe dochody na konto, przystąpienia i utrzymania ubezpieczenia na życie z oferty TU, którego Bank jest agentem przez okres min. pierwszych 10 lat okresu kredytowania.

Marża zostaje podwyższona o 1,2 p.p. do czasu prawomocnego wpisu hipoteki na nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) na dzień 12.12.2015 roku przy całkowitej kwocie kredytu mieszkaniowego 200 tys. zł, LTV 85%, kredyt na 30 lat, co najmniej 2 dochody wynosi 4,66% (oprocentowanie nominalne 5,34% marża 2,16%% podwyższona o 1,20 p.p. do czasu wpisu hipoteki na rzecz Banku przez 6 miesięcy, podwyższona o 0,25 p.p. do czasu spłaty 5% niskiego wkładu własnego); prowizja 2%, ubezpieczenie na życie 6 000 zł przez 10 lat okresu kredytowania oraz ubezpieczenie nieruchomości 6 000 zł w całym okresie kredytowania, wycena nieruchomości 210 zł, wpis hipoteki 200 zł, podatek od czynności cywilno-prawnych 19 zł). Rata miesięczna: 1 116,74 zł, całkowita kwota do zapłaty: 359 055,54 zł, całkowity koszt kredytu: 159 055,54 zł. RRSO może ulec zmianie.

Oprocentowanie w ofercie „Niski procent” zależy od oceny ryzyka kredytowego Klienta oraz skorzystania z produktów dodatkowych.

Szczegóły oferty kredytu hipotecznego, opłaty, prowizje, informacje o zakresie ubezpieczeń, ograniczeniach i wyłączeniach odpowiedzialności Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz Regulamin oferty „Niski procent” dostępne są w placówkach Banku, na Infolinii, na stronie www.eurobank.pl oraz u Partnerów Sprzedaży.
zobacz nas także na:
kwota kredytu:
okres kredytowania w latach:
imię i nazwisko
nr telefonu
(stacjonarny lub komórkowy)
wyślij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie moich danych osobowych przez Euro Bank S.A. z siedzibą przy ul. Św. Mikołaja 72 we Wrocławiu dla celów marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Przyjmuję do wiadomości, iż dane podaję dobrowolnie oraz że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich uzupełniania i uaktualniania.
ukryj treść klauzuli
kwota kredytu:
okres:
Twoja rata wyniesie:

Dziękujemy za skorzystanie z kalkulatora kredytowego.
Nasz konsultant w najbliższym czasie skontaktuje się
w celu przedstawienia szczegółów oferty!

Przepraszamy,

wystąpił błąd systemu - proszę spróbować za chwilę.